Bahçe Keyfi Bölümü EQUIST Fuarı'nda  
     
  Bahçe Ekipmanları Bölümü EQUIST Fuarı'nda  
     
 

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, bahçe ekipmanlarına özel bir yer veriyor. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’de hızla yayılan özel ya da ticari amaçlı binicilik çiftlikleri kadar bahçeli evler, sosyal tesisler, orman ya da deniz kenarı piknik alanları, pek çok işletmenin giderek daha çok oranda yer ayırdığı yeşil alanlar, barbekü mekanları artık tüm ihtiyaçlarını ‘EQUIST Garden'da bulacak.

Yazlık mekanlar, tüm piknik, eğlence, düğün alanları, festival ve yarışma sahaları, bu sahalarda kullanılan her türlü sabit veya taşınabilir ürünler EQUIST Fuarı içinde oluşturulacak ‘EQUIST Garden'da sergilenecek. Fuarı ziyaret eden; niteliği itibariyle açık alan ve doğal mekanları tercih eden ve buna göre yaşayan 10 binlerce kişi, EQUIST Garden'da sergilenecek ürünlerle doğrudan ilgili bir kitle oluşturmaktadır.

Bahçe mobilyalarından kamping malzemelerine, peyzaj hizmetlerinden çiçekçilik malzemelerine varıncaya kadar açık alanlarda kullanılan her türlü ürün ve hizmeti bir araya toplamayı hedefleyen EQUIST, Veliefendi Hipodromu'nda oluşturduğu yeni konspeti EQUIST Garden'da açık alan malzemeleri ve hizmetleri üretenlere kapılarını açıyor.

 
     
  Ürün ve Hizmet Grupları:  
 

Bahçe mobilyaları
Bahçe dekorasyonu
Bahçe bakım ve onarım ekipmanları
Çim bakım ekipmanları
Peyzaj hizmetleri ve aksesuarları
Sulama ve yağmurlama teknolojileri
Aydınlatma teknolojileri
Bitki ve çiçekler
Çiçekçilik malzemeleri
Biyokimya ürünleri, gübre ve topraklar
Seralar ve ekipmanları
Bahçe kulübeleri ve yapıları
Evcil hayvan malzemeleri
Özgün bahçe tasarımları
Izgara ve Barbekü
Kamping malzemeleri
Spor ve oyunlar