Yasal Uyarılar  
     
 

Telif Hakkı
Sitedeki bütün içeriğin sahibi EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti.’dir.

Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları dahil) EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti.’ne aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.

Kullanıcılar kişisel kullanım için site içeriğini bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir. Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle alakalı her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar site içeriğinden aldıkları her kopyaya bu bilgiyi dahil etmek zorundadır.

Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz ve tekrar basılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.

Tescilli Markalar
Sitedeki tüm tescilli markaların ve logolarının sahiplik hakkı EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Site içeriğinde bulunan hiçbir şey Tescilli Markaları kullanma izni vermez.

Sorumluluk
Site içeriği kullanıcıların EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi almasını sağlamak için yayınlanmıştır. EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. site içeriğini güncel tutmayı amaçlamaktadır. Bununla beraber, EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. sitede yayınlanan içerikten sorumlu değildir, site içeriği EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. için bağlayıcı değildir.

İçerik:
Genel bilgilerden oluşur ve özel bir kişinin, kurumun ve üçüncü kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değildir.
EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. ile site kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz.
Ürünlerin veya hizmetlerin performansıyla ilgili garanti vermez.
Güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir.
Profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde değildir.
EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. sistem ve yazılımlarını bilgisayar virüslerine veya “Trojan” denilen programlara ve benzerlerine (“virüsler”) karşı korumaya çalışsa da, kişi ve kurumların bu siteyi gezerken veya siteden bir materyal indirmesi sonucu oluşacak bilgisayar ve sistem zararlarından sorumlu değildir.

Diğer Sitelere Verilen Linkler
EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. zaman zaman kendi sitesinden, başka sitelere link verebilir. Bu linkler kullanıcıların yararına verilmektedir. EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. link verdiği sitelerin içeriklerinden (ve o sitelerin link verdiği diğer sitelerin içeriğinden) sorumlu değildir. Ayrıca bu sitelerde toplanan kişisel bilgiler de EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti.’nin sorumluluğunda değildir. Bu siteden diğer sitelere verilen linkler, EKO Fuarcılık Tic. Ltd. Şti.’nin bu siteleri onayladığı anlamına gelmez.

Kullanıcılar, kendi güvenlikleri için, bu siteden gittikleri diğer sitelerin kullanım şartlarını okumalıdır.